Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0