Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
MRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 2.0
- DamoRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- TrickRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Ally McBealRated ★ 3.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 2.0
Code BlueRated ★ 2.0- プライドRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 2.5