Movies
Ratings
420
My WayRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5