Titles you rated
Summer Days With CooRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
BuntRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Father's LoveRated ★ 5.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0