Series
Ratings
143
Secret HealerRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Make a Woman CryRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0