Titles you rated
UgliesRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- One WinRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0- Dark Cloud MemoriesRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0