Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5