Titles you rated
HuntRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0