Series
Ratings
100
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5