Movies
Ratings
391
BeginnersRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Norwegian WoodRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
End of AnimalRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 1.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5