Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of DimensionsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0