Titles you rated
Love GenerationRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
- Phantom SingerRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
The Best HitRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0