Titles you rated
Word of HonorRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Ever Night 2Rated ★ 3.5
Ever NightRated ★ 5.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.0- The Vigilantes in MasksRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5