Movies
Ratings
106
As OneRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0