Titles you rated
SpareRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 2.5
UnbrokenRated ★ 4.0