Titles you rated
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0