Movies
Ratings
66
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0