Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0