Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.5