Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 3.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5