Movies
Ratings
1005
Young & BeautifulRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 3.0
StargateRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.5