Titles you rated
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Street KingsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0