Series
Ratings
19
ChernobylRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.5