Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MudRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0