Movies
Ratings
205
WhiplashRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0