Movies
Ratings
520
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Croods: A New AgeRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
BraveRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0