Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Lady's CompanionRated ★ 4.0
The GardenerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Koby-KobyRated ★ 4.0
Alpha Males Season 1Rated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Pandora HeartsRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.5
Grand HotelRated ★ 3.0
PreacherRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Valeria Season 3Rated ★ 3.5