Series
Ratings
52
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5