Movies
Ratings
572
MiseryRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.5
DreddRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0