Movies
Ratings
301
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 2.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0