Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 0.5
VitusRated ★ 5.0
Saw XRated ★ 5.0- SawRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
LoveRated ★ 3.0
WakefieldRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0