Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0