Series
Ratings
14
PastaRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0