Movies
Ratings
75
The Dark KnightRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0