Movies
Ratings
483
The Hot ChickRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 0.5
JobsRated ★ 2.5