Titles you rated
Bates MotelRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0