Movies
Ratings
1320
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
The GorgeRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0