Series
Ratings
22
BootsRated ★ 4.0
The Gilded Age Season 3Rated ★ 5.0
The PittRated ★ 5.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
TempestRated ★ 0.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
- GunbusterRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0