Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0