Movies
Ratings
90
Melinda and MelindaRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0