Movies
Ratings
456
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 2.5