Movies
Ratings
720
BugoniaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
A hot roofRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HostelRated ★ 1.5
Sister DeathRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0