Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
24Rated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0