Movies
Ratings
2006
FrankensteinRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
The Blue TrailRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5- Spying StarsRated ★ 2.0
The Holy BoyRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.5
The Last One for the RoadRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Needing You...Rated ★ 4.0