Series
Ratings
214
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Their MarriageRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
WomanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
Houkago KarteRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0