Movies
Ratings
405
Mean GirlsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0