Movies
Ratings
197
Intimate StrangersRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
FeastRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0