Movies
Ratings
234
The OthersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0