Movies
Ratings
1426
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 4.0
PassingRated ★ 3.5
j-hope IN THE BOXRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
O'DessaRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
HamiltonRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Voices of the SilencedRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 3.5