Series
Ratings
63
AsuraRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Wave MakersRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 3.5
The Eighth SenseRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Stanley Tucci: Searching for ItalyRated ★ 3.0